Değerlerimiz ve İlkelerimiz

·  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmektir.

·  Müşterilerin istediği her türlü talebi karşılayan kaliteden ödün vermeyen sektöründe öncü olan, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren , müşterilerin taleplerine ve beklentilerine göre zamanı iyi planlayan ve hızlı bir üretim sistemi sağlayarak sürekli gelişen bir Türk firması olmaktır.

·  Dürüst ve şeffaf ilkeleri ile Türkiye'nin en güvenilir kuruluşlarından biri olmakla gurur duyan Skm Sağlam Kalıp Makine'nın, iş ilişkisi içerisinde bulunduğu kişi ve kuruluşlarla, karşılıklı güveni zedeleyecek hiçbir davranışı bulunmamaktadır ve olmamalıdır.

·  İşlerimizi korumanın ve yeni iş olanakları yapmanın yolu, müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirlemelidir. Ayrıca müşterilerimizle yakın ilişkiler kurmalı, onları iyi anlamalı, değişen gereksinimlerini önceden görmeli ve bu gereksinimleri hızlı bir biçimde karşılamalıyız. Böylesine bir müşteri odaklı yaklaşım, müşterilerimizin yüksek düzeyde memnuniyetini sağlayacak, Skm Sağlam Kalıp Makine'ya olan bağlılıklarını artıracak ve müşterilerimize değer katmanın ve bizi tercih etmelerinin güvencesini verecektir.

·  Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı hedefleyen bizlerin,başarma azmi ile hareket etmesi zorunludur. Başarma azmimizden aldığımız güçle, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yapabiliriz.

 

 

DOWNLOAD CATALOGUE