Sağlam Kalıp Makine; sac kalıpçılığındaki uzmanlığıyla endüstriyel  soğutma, beyaz eşya, otomotiv yan sanayi sektörlerine yedek parça üretiminde 1985 yılından itibaren üreterek hizmet veren bir firmadır.

Cnc Torna, Cnc Kayar Otomat ve Cnc Dik işlem makinelerimiz ile imal edilen yedek parça, talaşlı imalat ve komponent gruplarını en hızlı şekilde üretmeye devam etmekteyiz. 15 ila 240 ton pres kapasitesi bulunan pres parkında, kendi kalıphane bölümümüzde ürettiğimiz kalıplar ile komponent grubu parçalarını ve yan sanayi ürünlerini en hassas şekilde imalatını yapıp zamanında teslim ederek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Şirketimizde üretilen parçaların dünya kalite standartlarına uygun üretilmesi için CE sertifikalandırma belgesini de almış olup, ürünlerimizi Avrupa ve tüm dünya ülkelerine güvenle sunmaktayız.

Firmamız ISO 9001 - 2008 kalite yönetim sistemi ile yönetilmekte olup, müşterilerin her türlü talebini karşılayan, kaliteden ödün vermeyen, sektöründe öncü olan, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda zamanı iyi planlayan ve hızlı bir üretim akış sistemi sağlayarak sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir Türk firmasıdır.

DOWNLOAD CATALOGUE